Jdi na obsah Jdi na menu
 

Medová detoxikace

1. 3. 2013

 

-627.231-13179711161pz_10_10_masaze_romana_1.jpg

 

Jedná se o Medovou detoxikaci (záda, hýždě stehna). Jde o speciální medovou masáž se zábalem na zádech, s působením tepla z lávových kamenů, kromě mnoha jiných účinků má vliv na celulitidu na stehnech a hýždích. 

 

Medová  detoxikační  masáž - Apiterapie

Medová masáž je starodávná léčivá metoda a patří k velice efektivním detoxikačním kůrám. Je všeobecně známo, že med je obohacen řadou důležitých vitamínů (A, C, B1, B2, B6, B12, E,...) a minerálů (hořčík, železo, draslík, vápník,...) a proto tato masáž významně prospívá našemu imunitnímu systému a má pro tělo vysoké léčivé účinky. Medovou masáží se vylučují a odstraňují nadměrné tekutiny, nežadoucí látky a jedy (toxiny) z těla, které se léta hromadí z nečistého ovzduší, potravin, léků, nikotinu,... Kromě toho se hluboko vyživuje a regeneruje pokožka a díky peelingu solí z Mrtvého moře se dá efekt ještě zvětšit.

 

Je velice příjemná a v žádném případě nesmí být bolestivá.

 

Medová masáž zad je nejúčinnější, neboť jsou na zádech akupunkturní body, které se při masážních hmatech stimulují, čímž se z těla odplavují škodliviny. Pro ženy trpící celulitidou se bude výborně hodit i masáž stehen a hýždí, jelikož pravidelnou aplikací dochází k viditelnému úbytku celulitidy.

Masáž se provádí vleže na břiše. Během masáže se med začne proměňovat v bělavě-šedou hmotu. V této hmotě jsou vyplavené škodliviny z těla. Nakonec je pro Vás chvíle odpočinku.

Po celkové proceduře zůstává na pokožce velmi jemný medový mikrofilm. Tento mikrofilm by měl na pokožce těla zůstat co nejdéle, tudíž se doporučuje v den masáže nemýt mýdlem, pouze čistou vodou. Po masáži se klient cítí lehce, příjemně, uvolněně a mírně unaven, pokožka je jemná, hladká, elastická a příjemně voní. Každý člověk na masáž reaguje individuálně - může se objevit lehká únava, mírné bolesti hlavy, drobná vyrážka.

Kvůli výborným preventivním účinkům se doporučuje medovou masáž absolvovat jedenkrát měsíčně.

Indikace: artróza, revmatické onemocnění svalů a kloubů, nemoci jater, ledvin, žaludeční a střevní poruchy, chronická rýma, deprese a stresové stavy, ...

 

Kontraindikace: alergie na med, těhotenství, ekzematická a přecitlivělá pokožka, otevřené rány, vysoký oční tlak, trombóza, rakovina.

 

mail.jpg